سفر رئیس دفتر نماینده مقام‌معظم‌رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان حجت الاسلام و المسلمین نوری به شهرستان فردوس

سفر رئیس دفتر نماینده مقام‌معظم‌رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان حجت الاسلام و المسلمین نوری به شهرستان فردوس

حضرت حجت الاسلام و المسلمین نوری photo_2016-12-25_09-51-55رئیس دفتر نماینده مقام‌معظم‌رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در سفر خود به شهرستان فردوس استان خراسان جنوبی ضمن بازدید از اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان فردوس، در جمع مسئولین انجمن اسلامی مدارس پسرانه در محل گلزار شهدای شهرستان حضور پیدا کرد.

وی به همراه مسئول اتحادیه استان خراسان جنوبی و مسئول اتحادیه شهرستان فردوس در جلسه با معاونین پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان حضور یافت. در این جلسه معاونین از سطح همکاری ها و ارتباط خوب اتحادیه انجمن های اسلامی با آموزش و پرورش شهرستان  تقدیر و تشکر کردند . در ادامه نیز حجت الاسلام و المسلیمن نوری در خصوص ایفای نقش دانش آموزان و سپردن فعالیت ها و امور به دانش آموزان سخن گفت و افزود: نمایشگاه مدرسه انقلاب یکی از عرصه های شاخص فعالیت دانش آموزی است و دانش آموز با روایتگری خود یک عنصر فعال میدانی و تولیدکننده می شود.

ایشان در ادامه این سفر، در کارگاه الگوی تعالی دختران با حضور مدیران مدارس و دانشجویان دختر دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه شما دانشجویان، فردا معلم و مربی دانش آموزان می شوید، گفت وقتی معلمی شغل انبیاء است ، تحصیل در این عرصه بسیار متفاوت است چراکه نقش معلمی نقش بسیار وسیع و مهمی است. وی در ادامه افزود: از منظر کسی که  در مدرسه و فضای دانش آموزی حضور دارد باید شناخت خوبی نسبت به مهارت ها و نقش دانش آموز داشته باشد و آنچه که باید اتفاق بیفتد نقش دانش آموز به عنوان یک عنصر و فرد اثرگذار باشد. هر جا که به دانش آموز نقش داده و اعتماد کردیم جواب گرفتیم و لذا خواهش و درخواست این است که نقش فعال دانش آموز را در تعلیم و تربیت ببینید و سهم دانش آموز فراموش نشود.

دیدار با امام جمعه شهرستان فردوس و همچنین حضور و سخنرانی در کارگاه آموزشی تربیت حماسی برای مدیران مدارس پسرانه از دیگر برنامه های ایشان در این سفر بود.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.